Pollianna

Pollianna – Rõõmu Jagamise Rõõm on mittetulunduslik projekt, mis koondab endasse tasuta üritusi, mis leiavad aset kogu Eestis. Veebiportaali haldab MTÜ Pollianna.

„Pollianna“ on Eleanor Porter-i raamat elurõõmsast sooja südamega tüdrukust, kes oma elurõõmu ka teistega jagab. Ta elab ja tegutseb mõtte järgi: ainult siis oled õnnelik, kui kõik sinu ümber on õnnelikud. Ta nägi maailma ja inimesi ainult headena, tema jaoks olid inimesed veetlevad ja armsad ning armastavad. Ta leidis alati igas olukorras midagi, mille üle rõõmu tunda.

Oma põhiliseks eeliseks peame informatsiooni tasuta ning heategevuse ürituste kohta kogumist ja avaldamist ühes väljaandes. Meie sihtgruppideks on kõik Eesti elanikud ja Eestit külastada plaanivad turistid, kellel on võimalik saada infot tasuta vaba aja veetmisest.
Hetkel meie portaalil on saadaval uudiseid ainult vene keeles, aga kui soovid meie meeskonnaga liituda ja tegeleda eesti keelse versiooni loomisega, anna palun meile teada.

Ootame väga kõikvõimalikku infot ettevõtmiste, ürituste ja heategude kohta, mis võiksid ka teistele huvi pakkuda. Uudiseid ning reklaamisoove ja koostöömõtteid ootame: info@pollianna.ee

Kui sa leiad, et meie ideed ja tegevus on toetamist väärt, ära häbene, anneta julgesti! Saame vahvad mõtted ellu viia!

a/a EE507700771001441654 LHV Pank

MTÜ Pollianna

Meie partnerid